1st forumLisää posti
 Tekijä / Aihe  PostI  Päivämäärä / Aika 
Irene
LxaZXgEW
YMMD with that awsner! TX 24 May 2011 04:28
Bow
Iseendast saad ju pu
Iseendast saad ju puldiga pilte teha :) Kahtlemata on see ksiurleeem, kui ise kaamera taga olles, aga kui harjutada, siis hakkab ve4lja tulema kfcll.Minu ema armastas ka pilte teha, ise ilmutas kodus vannitoas ja puha. Ja nii on temast endast ainult mf5ned fotograafi juures tehtud pildid. Mina olen piltidel ikka isa vf5i vanaema vf5i f5dede vf5i naabrilastega. Lisaks on mu ema lf5pmatult enesekriitiline ja kui keegi teda pildistaski, siis ilmutamise ajal ema vaatas, et ta pole ikka he4sti je4e4nud ja ei teinudki seda pilti valmis.Kui ma suureks sain ja ise hakkasin pildistama ja isikliku suurendusaparaadi koju ostsin, siis vaatasin le4bi kf5ik kodus alles olnud vanad must-valged filmid ja leidsin sealt hulga pilte, mida ma enne ne4inudki polnud. Ilmutasin neid ka, aga filmid olid selle paarikfcmne aastaga korralikult kriipida saanud, nii et ve4lja tulid kunstilised fotod.Ise ilmutamine oli ve4ga vahva tf6f6 ja eriti meeldisid mulle pildid, mida ma sain teha nii, et inimene ei poseerinud. Kahjuks neile inimestele endile need pildid ei meeldinud ;) d5de hakkas lf5puks mu pildiilmutamistest osa vf5tma: e4ra je4ta mu jalgu selle pildi peale, need paistavad siin liiga paksud ja see pilt viska minema, vaata, kui kole ma siin olen . 26 Apr 2014 16:27
 Lisää postiYlös
about EasyForum! 0.001 sekuntia